Вторинний поліетилен

Сфери застосування та властивості продукції з вторинного поліетилену.
14.01.2020
Вторинний поліетилен

Поліетиленова та поліпропіленова гнучка упаковка - універсальна продукція, що може використовуватися як в промисловості, так і в побуті.

Поліетилен, який компанія Logogroup використовує для виробництва пакетів та іншої гнучкої упаковки характеризується своєю міцністю, вологостійкістю, еластичністю та герметичністю. Тому, компанія успішно працює на ринку вже багато років та має партнерів і клієнтів по всій Україні.

Сьогодні, як ніколи, актуальна турбота про довкілля. Багато дослідників по всьому світу переконані, що переробка і повторне використання ресурсів зможуть допомогти навколишньому середовищу. Тому, Logogroup пропонує своїм клієнтам продукцію з якісного вторинного поліетилену.

Існує думка, що вторинний поліетилен гірший за звичайний і не відповідає обіцяним характеристикам. Проте, в порівнянні зі звичайним, вторинний поліетилен зовсім не є показником низької якості продукції, що з нього виготовляється. Зазвичай продукція з цих матеріалів відрізняється тільки своєю світлопроникністю і ціною. Пакети з логотипом з вторинного поліетилену (пакет "майка", пакет "банан" і тд.) по міцності та еластичності зовсім не поступаються продукції з первинного поліетилену, проте ціна в першому випадку значно нижча.

Щодо властивостей вторинного поліетилену:
• стійкість до температурних перепадів -50 – +60 градусів по Цельсію;
• нетоксичний;
• міцність та надійність;
• стійкість до УФ випромінювання до 2 місяців;
• менша світлопроникність, ніж у первинного поліетилену;
• неможливість використання продукції в харчовому секторі.
Щодо останньої властивості, то вона трохи суперечлива. Не рекомендується допускати саме прямий контакт такої продукції з товарами харчування. Але, зазвичай, всі продукти, що купуються в супермаркетах та магазинах вже є запакованими, тому, в такій ситуації, немає нічого небезпечного.

Переважно продукцію з вторинного поліетилену використовують в якості мішків для сміття або в будівельній сфері, однак це не єдине її призначення. Спектр застосування пакетів з вторинного поліетилену достатньо широкий: для одягу, взуття, іграшок, побутових товарів, електротехніки та ін. Крім цього, пакети для пакування та іншу продукцію з вторинного поліетилену, за умови бережного відношення, можна використовувати повторно.

Компанія Logogroup пропонує замовити продукцію з вторинного поліетилену та гарантує її якість, безпечність та повну відповідність усім вимогам ГОСТ.