Встигніть замовити новорічні пакети до свят!

Поспішайте замовити новорічні пакети та упаковку від виробника.
15.12.2020
Встигніть замовити новорічні пакети до свят!

Свята не за горами, тому встигніть зробити своє замовлення на пакети з логотипом та гнучку упаковку!

Чудовий спосіб підняти настрій своїм клієнтам та підвищити продажі - замовити пакети або упаковку з новорічним дизайном. Багато компаній вже давно користуються таким маркетинговим прийомом та отримують потік нових клієнтів. Тому пропонуємо купити пакети з логотипом до різдвяних свят за СУПЕР ціною від виробника. В нашому асортименті є також новорічні фасувальні пакети (зі складу) для солодощів та подарунків з величезним вибором різдвяних ілюстрацій.

Сезонне, святкове та акційне пакування повинно відрізнятись від тих, які Ваша компанія використовує зазвичай. Добре продумайте дизайн, а ми допоможемо втілити його в реальність. Він має бути креативним, нестандартним та врізатись в пам’ять. Буде чудово, якщо Ваші пакети обговорюватимуть, це дуже позитивно вплине на діяльність компанії, її імідж та продажі!

За рахунок оригінальної святкової фірмової упаковки Ви отримаєте хорошу рекламу для бізнесу за дуже низькими цінами. Адже порівняно з іншими видами, реклама на пакетах –вигідний, швидкий та ефективний спосіб розказати про Вашу компанію та привернути увагу потенційних клієнтів.

Компанія Logogroup – український виробник пакетів та гнучкої упаковки. Ми працюємо на ринку пакування вже більше 12 років і з впевненістю можемо заявити, що знаємо, як повинна виглядати стильна та якісна упаковка.

Ми пропонуємо 5 видів пакетів на замовлення:
- пакети «майка»;
- пакети «банан»;
- пакети з петлевою ручкою;
- оксо-біорозкладні еко пакети (термін розкладання – 3 РОКИ)
- біокомпостні пакети (термін розкладання – кілька місяців).

Поліетиленові та екологічні пакети мають також різні опції та модифікації, такі як: посилена ручка, донна складка, бокові фальця та ін. Приймаємо тільки оптові замовлення від кількох тисяч штук. Вартість та мінімальні тиражі прораховуємо індивідуально, так як вони залежать від: розмірів, товщини та складності друку. Щоб дізнатись вартість пакетів з Вашим лого, телефонуйте нам за номером: (067)716-86-25.

Виготовимо унікальне пакування і для Вашого бізнесу!