Використовуйте рекламний бюджет по максимуму: пакети з логотипом

Чому пакети потрібні Вашому бізнесу?
12.05.2020
Використовуйте рекламний бюджет по максимуму: пакети з логотипом

Клієнтам потрібні пакети, щоб переносити в них свої покупки (не важливо, буде це пакет "майка" чи пакет "банан") адже не кожен носить з собою сумку.

Сервіс відіграє значну роль і, в тому випадку, коли Ви не можете запропонувати вирішення потреби клієнта, це також вплине на те, чи повернеться він до Вас ще раз. Споживач, запам'ятавши деякі незручності при минулому відвідуванні того магазину, де йому довелося відчути деякий дискомфорт, на підсвідомому рівні навряд чи обере його знову. Такі деталі, насправді, дуже запам'ятовуються, хоч і здаються не зовсім важливими на перший погляд.
Тобто, пакети будуть потрібні завжди, тому брендинг на поліетиленових пакетах залишатиметься актуальним ще довгий час.

Гнучка упаковка або пакети з логотипом це ще одна конкурентна перевага для Вашої компанії. Маркетологи стверджують, що це найдешевша реклама, що охоплює досить широку аудиторію. Адже упаковка все рівно потрібна, а вартість нанесення рекламної інформації настільки незначна, що просто не порівнюється з тим результатом, який Ви отримаєте натомість.

Щоразу, коли брендовані пакети потраплятимуть у поле зору потенційних споживачів, вони згадуватимуть Ваш бренд та відкладатимуть цю інформацію в голові, інколи самі того не розуміючи.
Пакети з логотипом повинні бути:
- міцні, щоб його використовували повторно;
- стильні або цікаві, щоб люди хотіли тримати та розглядати Ваш пакет;
- практичні, не повинні створювати дискомфорту при використанні, а навпаки.

Чим довше пакет буде використовуватись, тим кращий рекламний ефект варто очікувати. Тобто, як би це банально не звучало, фірмові пакети та упаковка повинна бути якісною, якщо Ви налаштовані на довготривалі відносини з клієнтом та хочете підтримувати імідж компанії.

Logogroup вже більше 10 років спеціалізується на виробництві пакетів та пропонує купити пакети оптом від виробника. Асортимент товарів дуже широкий, тому можемо підібрати упаковку або пакети для пакування для будь-якої сфери діяльності.