Виготовлення пакетів з логотипом

Чому більшість підприємців обирає пакети з логотипом?
17.12.2019
Виготовлення пакетів з логотипом

Найдоступнішим видом упаковки на сьогоднішній час є поліетиленові пакети для пакування. Сфер використання для даного виду упаковки - незліченна кількість. Особливо зараз пакети з логотипом на замовлення користуються найбільшою популярністю. Таке рішення забезпечить не тільки зручність для покупців, але і буде слугувати потужною рекламою для будь-якого бізнесу.

Пакет "майка" широко використовується в супермаркетах і продуктових магазинах для фасування фруктів та овочів. Має дві міцні ручки та дуже надійну конструкцію, що витримує досить великі навантаження. Тому, крім продуктових магазинів, пакет майка широко використовується в будівельній сфері та в інших промислових цілях.

Пакет з врізаними ручками або по-іншому пакет "банан". Найчастіше використовується в магазинах одягу, для сувенірної продукції та інших неважких товарів. Є три модифікації товару, що підвищують міцність і включають в себе конструкцію:
- з донною складкою;
- з боковою складкою;
- з укріпленими ручками.
Лаконічний та дуже приємний на дотик, пакет"банан", найбільше підійде для підприємств, що не оминають візуальну складову упаковки.

Пакет з петлевою ручкою або пакет "петля" - іміджевий пакет, який дуже часто використовують бутіки і магазини з подарунками, так як конструкція має дуже презентабельний вигляд. Тому, такий пакет з логотипом найкращим способом підкреслить впізнаваність бренду і приверне увагу з боку потенційних клієнтів.

Поліетиленові мішки з логотипом використовуються також в багатьох сферах, зокрема в сільському господарстві, промисловості та торгівлі. Прикладом можуть бути пакети для шин, одягу та меблів.

Упаковка потрібна для кожного товару, тим більше, якщо це брендовані пакети з логотипом чи інша продукція з фірмовим стилем компанії, що значно підвищує ефективність рекламної кампанії підприємства загалом.
Логотип чи інше зображення можна друкувати на всю продукцію, що представлена в каталозі. Потрібно просто обрати ту упаковку, яка найкраще підходить для того чи іншого бізнесу і проконсультуватися з менеджером компанії Logogroup, який допоможе заповнити всі прогалини і підкаже найвигідніший варіант.