Вартість пакетів з логотипом

Скільки коштує виготовити пакети з власним лого?
17.08.2020
Вартість пакетів з логотипом

Без сумнівів, найпопулярніше запитання кожного, хто вперше до нас звертається: "Яка ж ціна на фірмові пакети?". Так як компанія Logogroup є виробником пакетів з логотипом та гнучкої упаковки, вартість продукції, що ми пропонуємо, безперечно, приємна. А весь асортимент товарів, що представлений в каталогах компанії, не містить посередницьких націнок.
За більш, ніж 10 років на ринку пакетів з логотипом та іншої пакувальної продукції, нам вдалося досягти ідеального співвідношення ціна-якість. Тому більшість клієнтів, яким довелося з нами працювати, переконавшись, що товар дійсно відповідає усім вимогам та потребам, залишаються нашими партнерами та продовжують взаємовигідну співпрацю.
Адже небагато виробників в Україні пропонують пакети з високоякісним друком за такою ціною, яку можемо запропонувати ми.

Вартість поліетиленових пакетів, без різниці, пакет майка чи пакет банан, вираховується індивідуально. Це означає, що ціна напряму залежить від розмірів, кольорів, товщини та складності друку на пакетах. Те ж саме стосується і мінімальної кількості замовлення, яка також розраховується у відповідності до вищенаведених параметрів.

Нюансів, від чого залежатиме кінцева ціна, багато. В такому випадку, прайс може потягнути на розміри маленького оповідання. Тому для зручності, розрахунком цін займаються менеджери компанії Logogroup, особисто приділяючи увагу кожному, хто до нас звертається. Ви можете залишити контактні дані у віконечку чату або дані для прорахунку і ми залюбки розрахуємо точну вартість пакетів з Вашим логотипом.