Упаковка на замовлення

Гнучка упаковка на замовлення під індивідуальні розміри.
24.04.2020
Упаковка на замовлення

Компанія Logogroup займається виробництвом та продажем поліетиленових пакетів з логотипом, упаковки на замовлення, гнучкої пакувальної плівки та іншої продукції з поліетилену та поліпропілену. Ми працюємо вже понад 10 років, за цей час виконали тисячі замовлень та співпрацюємо з сотнями компаній по всій Україні.

Нашими клієнтами є продуктові магазини, супермаркети, магазини одягу та взуття, канцелярії, сувенірів, техніки, будівельні маркети та ін. Адже упаковка це не розкіш, а необхідність.

Упаковка, яку ми виробляємо допомагає продуктам харчування довше зберігатися, не дозволяє забруднюватися одягу та забезпечує надійне зберігання та транспортування загалом. Гнучка упаковка відіграє чималу роль, так як від її якості залежатиме і якість продукції, яка в ній зберігатиметься. Наприклад, упаковка з дегазаційним клапаном дозволить зберегти каві свій неповторний аромат. Тому, сьогодні просто неможливо уявити наше повсякденне життя без упаковки.

Нашим завданням і є забезпечити підприємства та магазини пакувальною продукцією.
Ми пропонуємо:
- пакети з логотипом, гнучку упаковку, пакувальну плівку, продукцію зі складу;
- безкоштовну адаптацію логотипу або його створення;
- безкоштовні зразки продукції;
- біорозкладні пакети та упаковку, продукцію з вторинної сировини;
- внутрішній контроль якості.

Крім цього, наші менеджери нададуть Вам кваліфіковану консультацію, підкажуть, які краще замовити пакети та упаковку.

У нас можна замовити пакети «майка» оптом, фасувальні пакети, пакети з липкою стрічкою, скотч з логотипом та багато ін. Пропонуємо ознайомитись з повним асортиментом на сайті.

В пріоритеті компанії завжди стоїть клієнт та його вподобання. До кожного ставимося з особливою увагою, суворо дотримуємось своїх обов’язків, консультуємо тим, хто потребує нашої допомоги та проводимо строгий контроль за якістю виконання замовлення. Тому, якщо Вам потрібна надійна, красива, стильна і практична упаковка, телефонуйте або пишіть у чат на сайті, залюбки відповімо на всі запитання.