Технологія друку

Що таке флексодрук та кліше? Переваги даної технології друку.
13.12.2019
Технологія друку

На сьогоднішній день саме флексодрук є одним із профілюючих видів нанесення зображення на різноманітні матеріали. Флексографію широко використовують для друку на пакетах, упаковках та етикетках. За допомогою флексомашини можна надрукувати пакети з логотипом компанії, контактами чи будь-якою іншою інформацією.

Компанія Logogroup вже багато років поспіль використовує дану технологію друку. Адже перенесення зображень, логотипів чи іншої інформації про підприємство є невід'ємним атрибутом фірмового стилю продукції, який, в свою чергу, також є певною рекламою.

Флексодрук - це спосіб друку на різноманітних матеріалах за допомогою рідких фарб, що швидко висихають. Фарби кріпляться до еластичних друкуючих форм і встановлюються на циліндрах.
Більшість зображень, надрукованих на гнучкій упаковці, яка кожного дня зустрічається в повсякденному житті, наприклад, пакет майка чи дой-пак пакет для сипучих продуктів, друкуються за допомогою флексомашини. Робиться це з використанням так званого кліше, яке переносить фарбу на об’єкт за допомогою полімерних флексографічних форм. Кожне кліше є унікальним, так як розробляється індивідуально для кожного клієнта.

Термін флексографія складається з двох слів: «flexible», що означає гнучкий і «graphein», що означає писати, малювати. Вперше термін «flexodruck» був вжитий в Європі всередині 20 ст. в Німеччині, а потім розповсюдився і на інші країни.
Саме така форма нанесення зображення чи інформації має цілий ряд переваг, порівняно з іншими типами друку. Вона поєднує в собі простоту виготовлення продукції з високою тиражною стійкістю.

Переваги флексодруку:
- висока продуктивність без втрати якості;
- оптимальна швидкість друку;
- можливість друку логотипу на пакетах та інших товарах різної товщини;
- робота з великими тиражами;
- непримхливість до гнучких та м’яких матеріалів.