Сміттєві пакети

Виробництво пакетів з логотипом для сміття.
18.02.2020
Сміттєві пакети

Сміттєві пакети, виготовлені з поліетилену високого та низького тиску, - універсальний поліетиленовий пакет для будівельних та промислових відходів.

Зазвичай цей одноразовий мішок використовується для твердих відходів. Але матеріал, з якого компанія Logogroup виготовляє пакети для сміття, дуже стійкий до хімічних агресивних відходів, володіє високою механічною стійкістю та не пропускає рідину. Спроможний витримувати досить високі навантаження без деформації та розривів.

Поліетиленові мішки для сміття - зручний і санітарний спосіб позбавитися непотребу та широко застосовується у різних сферах людської діяльності. Підходить як для побутового сміття, так і для будівельних відходів. Сміттєві пакети нашого виробництва досить місткі та еластичні і забезпечують оптимальне співвідношення ціни та експлуатаційних характеристик. Logogroup також пропонує друк етикеток для пакетів. Виробництво сміттєвих пакетів з логотипом буде дуже ефективною рекламою для бізнесу. Виготовлення пакетів згідно ваших потреб та вподобань. Наша компанія пропонує виготовити пакети для сміття хорошої якості з індивідуальними розмірами, товщиною та дизайном.

Будь-яка яка діяльність людини завжди була і буде нерозривно пов'язана з побічним виникненням сміття та відходів, які потребують збору та утилізації. Поява сміття завжди супроводжуватиме людину під час домашніх клопотів, в офісі, на виробництві та будівництві. І тільки пакети для сміття ефективно полегшують прибирання з подальшим вивезенням різних відходів.

Для зменшення пагубного впливу поліетилену на екологію, компанія Logogroup пропонує можливість виробити біорозкладні пакети або, так звані еко пакети для сміття, з оксо-добавкою, завдяки якій пакет розкладеться через три роки. А також є можливість виробити сміттєві пакети з вторинної сировини.