Серійна продукція

Де можна прочитати детальніше про серійну продукцію та подивитись зразки готових виробів?
23.12.2019
Серійна продукція

Виробники упаковки повинні думати про зручність для покупців, Logogroup турбується про своїх клієнтів, тому, крім упаковки на замовлення, пропонуємо придбати серійну продукцію.

Logogroup багато років поспіль займається виробництвом пакетів, пакетів з логотипом та іншої гнучкої упаковки. Якість, надійність і низькі ціни зумовили високий попит на серійну продукцію у багатьох сферах торгівлі та промисловості. Саме ці фактори виправдовують покупку даної продукції гуртом.
Компанія виробляє серійну продукцію на власному виробництві, зберігаючи всі стандарти якості. Зі складу завжди можна замовити: фасувальні пакети, сміттєві пакети та ін. Для виробництва всієї продукції, вказаної на сайті, зокрема і для серійної, використовується якісний поліетилен, що характеризується високою міцністю та надійністю.

Продукція зберігається на складах компанії, завжди є в наявності і доступна для замовлення. Серійна продукція надходить клієнту через декілька днів, так як вона не потребує індивідуального виготовлення.

Переглянути зразки серійної продукції можна на сторінці товару, на вкладці «Серійна продукція», де також вказаний матеріал, щільність, колір та ціна товарів.