Пакети zip lock

Детальніше про zip пакетики та їх характеристики.
03.03.2020
Пакети zip lock

На сьогоднішній день пакети zip lock дуже популярні завдяки своїй практичності. Спеціальна застібка дозволяє герметично закривати пакет, неодноразово його використовуючи. Так як на ринку є купа сипучих та мілких товарів, то, відповідно, є необхідність їх фасування в невелику упаковку, а zip пакетики якнайкраще для цього підходять. Надійний замок перешкоджає потраплянню небажаних предметів та розсипанню вмісту пакета.

Це дуже зручна упаковка, що може використовуватись повторно та з тією ж надійністю виконувати свої функції. За своїми характеристиками є дещо схожими на пакети слайдери.

Компанія Logogroup пропонує замовити пакети з логотипом, зіп пакети чи будь яку іншу гнучку упаковку з індивідуальними параметрами та дизайном по демократичних цінах. Забезпечуємо можливість вигідної економії, за рахунок того, що пропонуємо купити пакети оптом. Також можна замовити дой-пак пакети з зіп-замком та логотипом.

Переваги пакету zip lock:
- герметичність;
- гігієнічність;
- надійність;
- міцність;
- багаторазове використання.

Частіше всього пакети зіп лок використовують для зберігання маленьких речей та різних дрібничок, заморозки харчів, фасовки медикаментів, продуктів харчування, деталей,цвяхів, ґудзиків, бісеру, кнопок, прикрас та багато ін. Пакет струна більших розмірів ідеально підійде для фасування насіння, продуктів харчування, вітамінів, корму, приправ і т. д. Поліетиленові пакети зіп-лок широко застосовуються також у роздрібній торгівлі.


Є багато варіацій даної продукції, проте всі вони мають спільну ознаку – надійний та герметичний замок, що дозволяє закривати пакет скільки завгодно разів. Незамінна упаковка, що повністю відповідає співвідношенню ціна/якість.