Пакети з логотипом

Реклама на пакетах.
20.01.2020
Пакети з логотипом

Маркетологи вважають, що пакети з логотипом - один із небагатьох інструментів просування, що працює 24/7.

Більшість покупців сходиться на думці, що надання пакета при покупці - не бонус, а тільки частина послуги. В деякій мірі, це дійсно правда, проте чудовим способом повернути це в сторону процвітання бізнесу - замовити друк на пакетах.

Таке рішення забезпечить зручність для покупців, що є важливим чинником успіху на ринку та стане чудовим методом просування для будь-якого бізнесу. Тому що, крім упаковки, отримаєте ще й додаткову безкоштовну рекламу. Адже пакет «майка», пакет з петлевою ручкою чи будь-яка інша поліетиленова або поліпропіленова гнучка упаковка - універсальна річ, що неодноразово може використовуватися в побуті. Тому, якщо купити пакети оптом - реклама для бізнесу на тривалий термін буде забезпечена.

Попит на поліетиленові пакети пояснюється ще тим, що дана гнучка упаковка має найнижчу ціну на ринку, навіть, порівняно з паперовими аналогами, що є дорожчими в 2-3 рази та на виробництво яких, вирубуються ліси, що зараз і без того потребують допомоги.

Logogroup вже досить давно спеціалізується на виробництві пакетів з логотипом та виготовленні іншої гнучкої упаковки і пропонує придбати пакети гуртом за приємною ціною. Є можливість також замовити пакети з вторинного поліетилену чи біорозкладні пакети з додаванням оксо добавок, що прискорюють процес деструкції полімерів.
Кожне замовлення розраховується індивідуально, так як ціна залежить від розмірів, товщини, тиражу та кольорів.

Поліетиленові пакети - універсальна упаковка, яку клієнти носитимуть з радістю для своїх наступних покупок. Якщо не визначились з логотипом чи зображенням для своїх майбутніх пакетів, то наш дизайнер з радістю допоможе реалізувати ідею. Звертайтеся за консультацією та замовляйте.