Пакети з крохмалю

Біорозкладні пакети з логотипом.
22.06.2020
Пакети з крохмалю

Весь світ поступово переходить на екологічну продукцію. Не оминуло це також і пакувальну індустрію, адже кожен сьогодні розуміє важливість переробки та сортування сміття і пластику. Хочемо запропонувати хорошу альтернативу, яка поступово виходить на ринок та починає займати міцні позиції - біокомпостні пакети з логотипом.

Logogroup є одним із виробників та реалізаторів біокомпостних пакетів, що розкладаються через кілька місяців після використання. В Україні їх поки що не так багато, так як це новинка для нашого ринку. Проте саме ця новинка покликана врятувати навколишнє середовище та зробити людей свідомішими до питань, що стосуються екології.

Біорозкладні пакети з крохмалю розкладаються за умови компостування. Тобто, використання таких пакетів буде ефективне тільки в тому випадку, якщо після використання він буде компостований вдома або на спеціальних точках прийому. Є два види даної гнучкої упаковки: Ок Home compost та Ok industrial compost.

Якщо еко пакет - Ок Home compost, то цей пакет з логотипом може бути товщиною до 21 мкм та компостується в районі 3 місяців. На строки розкладання впливають також зовнішні фактори навколишнього середовища. Це не означає, що пакет почне розкладатися одразу після виготовлення, ні. На пакети дається гарантія та вказуються спеціально зазначені умови зберігання, за яких вони не втрачатимуть своїх функцій та характеристик до певного моменту часу.

Якщо біорозкладний пакет - Ok industrial, то він також потребує компостування, і в компостній ямі він розкладеться за 3 місяці. Не бажано викидати дані екологічні пакети в смітник, бо в такому випадку з них буде мало користі. Звісно, пакет розкладеться не через століття, але декілька років точно потрібно буде для того, щоб відбулася повна деструкція.

Компанія Logogroup також готова надати:
- безкоштовні зразки продукції;
- низьку оптову ціну від виробника;
- безкоштовне створення або адаптація логотипу та дизайну пакета.