Пакети на замовлення

Користь пакетів з логотипом.
13.04.2020
Пакети на замовлення

Фірмові пакети з нанесенням логотипу компанії - ефективний рекламний хід. Рекламно-сувенірна продукція носить не тільки практичний, а також і інформаційний аспекти та є одним із найвигідніших способів прорекламувати діяльність компанії та її товарів і послуг. Тому найбільш дієвим методом реклами є виробництво пакетів з логотипом та їх розповсюдження. На пакеті можна зобразити логотип компанії, гасло, контактну інформацію, обов'язково використовуючи при цьому фірмові кольори для підвищення ідентифікації компанії. Всі ці кроки привертають увагу потенційних споживачів та не потребують подальшого фінансового сприяння. Реклама буде працювати самостійно 24/7.

Популярні пакети «майка» з логотипом або стильні глянцеві пакети «банан», виконані з дотриманням фірмової стилістики сприяють запам’ятовуванню бренду, широко використовуючись для масового розповсюдження продукції. Поліетиленові пакети «петля» є іміджевими та створюють імідж надійного та успішного підприємства. Вони мають найбільшу площу друку, тому на них краще наносити більш яскравий та ефектний друк з логотипом.

Компанія Logogroup є виробником та реалізатором пакетів з логотипом та іншої гнучкої упаковки. Виготовимо поліетиленові пакети та упаковку дійсно високої якості за приємними цінами. В цьому і є переваги співпраці з виробником продукції. По-перше, це завжди економія, по-друге, за рахунок наших можливостей, які ми напрацьовували роками, ми можемо пропонувати значно більше, ніж вигідну ціну. Logogroup функціонує на ринку упаковки вже більше 10 років і може запропонувати повний цикл розробки товару, безкоштовного створення макету та низької ціни на товари.

Особисте виробництво дозволяє нам мінімізувати ціни за рахунок масштабів виробництва, тому Logogroup займається виготовленням і пропонує замовити пакети з логотипом та упаковку гуртом.

Пропонуємо замовити фасувальні пакети, зіп-лок, плівку, пакети слайдери та багато іншого такими способами:
- за телефоном, вказаним на сайті;
- через чат на сайті;
- шляхом заповнення спеціальної форми на картці товару, що цікавить.

За декілька хвилин з Вами зв’яжуться кваліфіковані менеджери та дадуть відповіді на усі запитання.