Пакети для пакування

Виробництво поліетиленових пакетів.
06.04.2020
Пакети для пакування

Logogroup вже давно є провідним оптовим постачальником поліетиленових пакетів з логотипом, гнучкої упаковки.

Наша продукція завжди якісна та, що не менш важливо, доступна. Тому що зараз на ринку є декілька альтернатив, та поліетиленові пакети є одним з найдоступніших варіантів для упакування товару.

Ми пропонуємо:
Пакети з логотипом на замовлення;
Поліетиленові пакети зі складу;
Трендові прозорі пакети;
Фасувальні пакети;
Поліпропіленові пакетики;
та ін. гнучку упаковку.

Logogroup пишається своєю продукцію, так як нам вдалося досягнути ідеального співвідношення ціна – якість. Ми пропонуємо виготовити для Вас пакети чи упаковку індивідуальних розмірів під замовлення з будь-яким друком. Наші менеджери підберуть найвигідніший варіант, якщо маєте якісь сумніви, не знайомі з товщиною пакетів та іншими їх характеристиками. Дизайнер залюбки адаптує Ваш логотип абсолютно безкоштовно або придумає його за Вас.

Адже пакети для пакування – незамінний атрибут в кожної торгової точки чи виробництва. Ми виготовляємо як пакети з логотипом, так і пакети для фасування, під запайку, плівку для пакування чи клейку стрічку «скотч» з фірмовим логотипом. Вибір достатньо великий та кожен зможе знайти те, що підійде саме для його бізнесу. Від брендованих пакетів під замовлення до стандартної продукції зі складу.

Кожна партія, котра виготовляється на нашому виробництві, пакет «майка» чи пакет з центральним швом, зроблена з високоякісної сировини під керівництвом найкращих фахівців. Ми впевнені, що Вам сподобається наша продукція. Сміливо знайомтеся з асортиментом та телефонуйте нам вже сьогодні.