Пакет з петлевою ручкою

Детальніше про пакет та його характеристики.
13.01.2020
Пакет з петлевою ручкою

Рекламні поліетиленові пакети з логотипом - надзвичайно вигідне вкладення в просування торгової марки. Поліетиленові пакети з петлевою ручкою або пакети "петля", що мають характерні ручки петлевої форми, так само, як і пакети "банан", відносяться до іміджевої упаковки.

Презентабельний зовнішній вигляд пакета "петля" завжди привертає увагу і приковує погляди широкої аудиторії. Коли завдання полягає в тому, щоб зробити пакет якомога ефективнішим засобом реклами, то, відповідно, необхідно потурбуватися про те, щоб зображення чи логотип побачило як можна більше людей. Пакет "банан" чи пакет "майка" також справляються з цією функцією, але саме пакет з петлевими ручками забезпечує найбільшу площу друку. Зображення завжди буде в розправленому стані, повністю доступне для огляду, а друк можливий майже на цілій площі поверхні. Детальніше про розміри та області друку тут. Тому, надрукований пакет з логотипом чи будь-якою іншою інформацією, чудово працюватиме в якості носія реклами.

Ручки, що виступають за межі габаритів пакета, підвищують його місткість і дозволяють переносити речі, навіть вищі за сам пакет. При наповненні пакет не розтягується та тримає форму. Базова міцність ручок не є такою високою, як, наприклад, у пакета "майка". Проте є дві додаткові опції товару, одна з яких застосовується для підвищення міцності виробу.

Опції конструкції:
- донна складка;
- підворот.
Саме підворот підвищує міцність ручок та дозволяє переносити значно важчі товари. Донна складка відповідає за надання більшого об’єму виробу, за рахунок чого з'являється можливість переносити габаритніші товари.

Всі ці характеристики пакета підігрівають інтерес до його конструкції та можливості розмістити на ньому ефективну фірмову рекламу.

Пакет "петля" найчастіше використовується як елітна упаковка для того, щоб підкреслити імідж компанії та ідеально підійде в якості пакета для пакування сувенірної продукції, парфюмерії, косметики, продуктів харчування, одягу, взуття, канцтоварів та багато ін.

Компанія Logogroup займається виробництвом різних видів поліетиленової та поліпропіленової продукції, зокрема виготовленням пакетів з петлевими ручками під замовлення. Logogroup пропонує повний цикл послуг: від розробки дизайну до доставки замовлення. Доставка можлива будь-яким зручним способом для клієнта по всій Україні.