Пакет "майка" з логотипом

Виробництво пакетів "майка" на замовлення
30.04.2020
Пакет "майка" з логотипом

Пакети "майка" з логотипом є дуже популярними серед споживачів. Найчастіше дані поліетиленові пакети використовують у продовольчих магазинах, побутових крамницях, магазинах техніки, тобто, всюди, де вантажопідйомність пакета відіграє велику роль.

Пакет майка має прямокутну форму та є єдиним типом конструкції, який включає донну спайку, бокові складки і відривні кріплення. Саме така характерна будова пакета і зумовлює його високу міцність. На відміну від пакета "банан" або пакета з петлевою ручкою, які частіше використовуються як іміджеві, пакет «майка» відіграє велику практичну роль «транспортувальника» покупки.

Зазвичай клієнти замовляють виробництво пакетів з логотипом типу «майка» з поліетилену низького тиску, так як він є дещо міцнішим за своєю структурою, проте можна замовити і з поліетилену високого тиску.

Серед усіх пакетів з логотипом, "майка" - найбільш універсальна і містка. Також, варто пам’ятати, що нанесення логотипу на пакет, сприятиме популяризації бренду та компанії і працюватиме, як реклама 24/7.

Компанія Logogroup намагається слідкувати за усіма еко-тендеціями і турбується про навколишнє середовище. Тому, всіх клієнтів ми повідомляємо про те, що за їх бажанням можна виготовити біорозкладні пакети, що мають термін розкладання – 3 роки або виготовити пакети з вторинної сировини.

Ціни на пакети формуються індивідуально, так як на ціну впливає велика кількість факторів, таких, як:
- розміри;
- тираж;
- кількість кольорів;
- товщина;
- наявність додаткових опцій.

Пропонуємо замовити пакети з логотипом або гнучку упаковку під індивідуальні параметри. Телефонуйте, пишіть у чат на сайті або заповнюйте форму на сторінці товару, через яку з Вами зв'яжуться. Звоните, пишите в чат на сайте или заполните форму на странице товара, по которой с Вами свяжутся.