Пакет "майка"

Детальніше про пакет та його характеристики.
23.01.2020
Пакет "майка"

Популярний міцний пакет для побутових товарів. Його найчастіше обирають в якості упаковки для споживчих товарів власники магазинів та супермаркетів. Пакет "майка" характеризується своїми відмінними експлуатаційними характеристиками, високою міцністю та низькою ціною.
Пакет, котрий витримає усе і навіть більше.

Єдиний тип конструкції, який включає донну спайку, бокові складки і відривні кріплення. Завдяки цим характеристикам, подібні пакети широко застосовуються в роздрібній торгівлі в якості упаковки для продуктів, промислової та текстильної продукції. В асортименті також є пакети "майка" в рулоні, які ідеально підходять для фасування овочів, фруктів та інших продуктів харчування.
Переваги пакетів "майка":
- низька вартість;
- висока вантажопідйомність;
- інструмент для популяризації бренду;
- зручність та практичність у використанні.

Покупці вже звикли, що на касі їм пропонують зручний пакет, куди вони можуть скласти свої покупки. Тому, жоден сучасний магазин чи торговий центр не обходиться без подібних пакетів (пакет "банан", пакет з петлевою ручкою чи пакет "майка").

Крім відмінних характеристик, якими володіє дана продукція, пакет з логотипом буде служити ефективним інструментом для просування бренду. Коли людина йде по вулиці, тримаючи в руках пакет з логотипом певного бренду, то оточуючі, інколи навіть на підсвідомому рівні, звертають увагу на те, що ж там надруковано. А мозок може запам'ятовувати зображення логотипів та іншу інформацію, навіть без нашого відому, та в потрібний момент видавати інформацію.
Так, власники бізнесу вбивають одразу двох зайців: 
- забезпечують клієнтів упаковкою для товарів;
- рекламують компанію, не витрачаючи зайвих коштів.

Компанія Logogroup займається виготовленням пакетів з логотипом та іншої гнучкої упаковки на замовлення, а також має в наявності готову серійну продукцію на складі. Пропонуємо переглянути асортимент продукції та проконсультуватись з нашими менеджерами, які радо запропонують найкращий варіант. Розміри, області друку на пакетах та зразки продукції вказані на кожній картці до товару.