Пакет "банан"

Детальніше про пакет та його характеристики.
26.12.2019
Пакет "банан"

Поліетиленові пакети "банан" або, іншими словами, пакет з врізною ручкою - один із найбільш розповсюджених видів пакетів в рекламі. "Фруктову" назву пакет отримав через, вирізані в ньому, овальні ручки. Велика площа друку пакета "банан" ідеально підійде, якщо потрібні саме пакети з логотипом. Фірмові і брендові магазини, організатори виставок та різного роду рекламних кампаній часто використовують їх в своїй роботі. Пакети з логотипом та фірмовою стилістикою на ньому робить компанію більш впізнаваною для аудиторії.

Зазвичай даний тип пакета має гладку глянцеву поверхню та виглядає дуже презентабельно. Його часто обирають компанії, що хочуть підкреслити свій імідж та статусність.

Крім стандартного пакету з вирізаними ручками, компанія Logogroup пропонує ще додаткові модифікації:
- з боковою складкою;
- з донною складкою;
- з укріпленими ручками.
Дані модифікації роблять пакет «банан» більш містким або міцним. Укріплені ручки дають змогу переносити значно важчі покупки. Донна або бокова складки дозволяють вмістити в пакет габаритніші речі та не дають йому зім’ятися чи розтягнутися при експлаутації.

Серед численних маркетингових заходів щодо просування товарів, реклама на поліетиленових пакетах є однією з найдієвіших та працює без лишніх зусиль. Через те, що поліетиленові пакети для пакування досить довговічні, їх можна використовувати багатократно, а інформація про компанію чи логотип лишаться на місці, працюючи рекламою будь-де і будь-коли абсолютно безкоштовно.

Чудовий варіант упаковки для продажу аксесуарів, взуття, одягу, подарунків, косметики, галантереї, канцелярії та багато чого іншого. Часто можна побачити пакет «банан» на різного роду тренінгах, семінарах та конференціях, як пакети для упакування подарункових сувенірів та фірмової продукції. Все тому, що пакети з логотипом типу «банан» завжди мають відмінний ефект просування, в якій сфері вони б не застосовувалися, завдяки своїй простій та вишуканій формі.
Бюджет на виготовлення пакетів незначний, проте компанія, що використала такий маркетигновий підхід, точно не залишиться непоміченою.