Оксо-біорозкладні пакети з логотипом на замовлення

Сучасні проблеми потребують сучасних рішень.
06.05.2020
Оксо-біорозкладні пакети з логотипом на замовлення

Біорозкладні пакети покликані захистити наше навколишнє середовище. Зараз блукає багато неправдивої інформації на просторах Інтернету. Про деяки міфи, що стосуються біопакетів, ми вже писали, пропонуємо ознайомитись тут.

Біопакети створюються з матеріалів, що розкладаються через три роки під дією води, кисню та ультрафіолету і після чого поглинаються бактеріями. Також при їх розкладанні не виділяється шкідливий метан, а всього лише вуглекислий газ. Пропонуємо замовити біорозкладні пакети з логотипом (пакети "майка", пакети "банан", сміттєві мішки та ін.) від компанії Logogroup, які не мають негативного впливу на природу. 

Багато вчених переконані, що оксо-біорозкладні пакети покликані прийти на заміну звичному поліетилену. Адже екологічна безпека – головна, проте не єдина перевага біорозкладних пакетів. По своїх характеристиках біопакети нічим не поступаються звичайній поліетиленовій гнучкій упаковці.

Такі пакети і упаковку можна використовувати для упакування будь-яких товарів, в тому числі і харчових. Вони досить міцні та еластичні. На такі пакети можна з легкістю надрукувати будь-яке зображення, що буде служити вигідним рекламоносієм. І не дивлячись на всі вищеперераховані переваги, вартість біорозкладних пакетів та упаковки практично не відрізняється від цін на аналогічні вироби з поліетилену.

Більш розвинені країни завжди трохи попереду нас, тому для жителів цих країн біорозкладна упаковка – не новина. Для України біопакети ще не така буденність і для багатьох це незвідана територія. Проте з кожним роком число компаній, фірм та підприємців,що відкривають для себе таку альтернативу, значно зростає, так як забруднення довкілля досить гостра проблема, що потребує сучасних рішень. 

З задоволенням проконсультуємо Вас щодо пакетів з логотипом та іншої гнучкої упаковки.