Міфи про біорозкладні пакети

Чому оксо-біорозкладні пакети мають такі ж характеристики як поліетилен, та які міри заходів допоможуть врятувати довкілля?
23.12.2019
Міфи про біорозкладні пакети

Міф 1. Це дуже дорого
Насправді. Біопакети виготовляються не з нового матеріалу, в основі той самий поліетилен. Відмінністю є те, що при виготовленні пакетів до поліетилену додають спеціальну добавку (детальніше прочитати про добавку), що значно пришвидшує процес розкладання. Відсотковий склад цієї добавки досить низький, це дозволяє біорозкладним пакетам зберігати лідерські позиції за економічністю.

Міф 2. Змінюються параметри
Насправді. Оксо-біорозкладний пакет з логотипом за своїми експлуатаційними характеристиками зовсім не відрізняється від звичайного поліетиленового виробу. Всі параметри і характеристики зберігаються.

Міф 3. Необхідні спеціальні умови для розкладу такої продукції
Насправді. Для розкладання оксо-біопакета не потрібно створювати спеціальних умов. Такі умови необхідні для розкладання біопакета, не плутати з оксо-біо. Біопакети - продукція, виготовлена з полімерів рослинної сировини. По-перше, біопакети потребують компостування, в процесі якого виділяється газ метан, тому, їх не зовсім можна назвати еко пакетами. По-друге, вони в декілька разів дорожчі за оксо-біорозкладні пакети.
Оксо-розкладна добавка дає можливість поліетиленовій продукції розкладатися за певний період часу. Добавка, при додаванні її в поліетилен, через якийсь відлік часу руйнує зв’язки в матеріалі на молекулярному рівні, що і призводить до розкладу.

Міф 4. Паперові пакети безпечніші
Насправді. Всі ці новомодні крафтові пакети завдають величезної шкоди екології. Тому, ті, хто піклується про довкілля вже давно категорично відмовились від використання такої продукції. Гарна упаковка не вартує вирубки лісів.

Компанія Logogroup пропонує купити оптом біорозкладні пакети типу: "банан", "майка", поліетиленові мішки та ін. Ціна залежатиме від тиражу, кольорів, розмірів та додаткових функцій. Доставка по всій Україні.

Проте Logogroup не наголошує на тому, що використання такої продукції врятує довкілля, ні. Допомогти навколишньому середовищу зможе тільки сортування сміття та вторинна переробка сировини.