Packaging solutions


Заводи компанії Logogroup спеціалізуються на виготовленні пластичної упаковки різної складності, з бар'єрних матеріалів різного типу. Сюди входять лінії з виготовлення поліетиленового рукава, поліпропіленової плівки та плівок з комбінованих матеріалів - поліпропілен / поліетилен / поліетилентерафлат / фольга / папір.
Базова технологія виробництва упаковки не міняється багато років, вдосконалюючись лише в деталях. Один з напрямків розвитку, це вдосконалення самих компонентів полімерної смоли. Сюди входить цілий ряд добавок та присадок для зміни і коригування властивостей упаковки.  

Найбільш поширений спосіб виготовлення пластичної упаковки, наприклад, з поліетилену називається екструзія плівки або "tubular film process". Процес виробництва може відрізнятись залежно від ряду ньюансів, наприклад оригінальної чи вторинної сировини, типу щільності видувки поліетилену або структури плівки, але загальна суть єдина і весь процес складається з підготовки суміші, видувки, охолодження, нанесення зображення і порізки / спайки готових пакетів. 

 Стартовий етап (1) при виробництві поліетиленового рукава - це підготовка сировини. Поліетилен надходить на виробництво в гранульованій формі, яку називають смолою. Сирі пластикові гранули HDPE, LDPE або LLPDE змішуються (2) в бункері з додатковими компонентами, до прикладу:
компонент Anti-block - запобігає блокінгу (злипання) на етапі сушки;
компонент Slip - допомагає готовому пластиковому пакету простіше відкриватись і дозволяє ковзання поверхонь;
інгібітор ультрафіолету (УФІ) захищає пластик від ультрафіолетового випромінювання, яке може послабити міцність пластику за певних умов. 
Повний список компонентів, які застосовує компанія, а також технологічні карти сумішей не можуть бути надані в загальний доступ. Проте, загальний опис процесу і його розуміння є важливими для співпраці.

Для кожного індивідуального замовлення готується унікальна суміш, в залежності від потрібних характеристик упаковки. Це обумовлює чималі мінімальні об'єми замовлення і неможливість виготовлення продукції малими партіями. 
Підготовлену смолу подають в екструдери - спеціальні насоси для надгустих рідин (3). Там матеріал нагрівається до потрібної температури і перемішується. Температура нагрівання смоли залежить від ряду параметрів і може коливатись біля позначки в 260°С. Матеріал, що знаходиться в нагрітій ємності, досягнувши розплавленого пластичного стану, продувається крізь штамп в форму рукава (4). Форма штампа коригує розмір та товщину рукава та майбутнього пакета. Після проходження точки Frostline (5) розплавлений поліетилен твердне у плівку (6). 

Заключний крок процесу екструзії направляє рукав через серію валиків в верхівці охолоджуючої вежі (ніп-рулони) і вкладає сплющену плівку, яка потім намотується в рулони (7-8). Висоти вежі для екструзії можуть коливатись в межах від 7 до 10 метрів. Це висота потрібна для достатнього охолодження поліетиленової плівки. Далі, за потреби, плівку обробляють електростатичною хвилею струму. Це частина процедури плівки до друку (активація).

Підготовлені рукави попадають до флексомашин - ротаційних машин для друку на гнучких поверхнях. 
Для кожного замовлення виготовляється унікальне кліше. Це ще одна причина великих тиражів продукції. 
Зверніть увагу, для базового забарвлення пліетиленової плівки (пакета) використовуються компоненти кольору. Додавання колоруючих компонентів відбувається на стартовому етапі, до екструзії. 

Після завершення процесу друку рулони плівки розрізається на потрібні розміри. При розрізанні може відбуватись процес зпайки та перфорації. Для виготовлення безпосередньо виробів (власне пакетів) плівку-напівфабрикат подають у машини (пакет-автомати) зі спеціалізованим обладнанням, де формуються характерні особливості кожного виробу: бокові та донні складки, зіп-замки, клапани-заклейки, вентиляційні клапани, вентиляційні отвори, посилені шви, тощо. 
Коли мова йде про готову продукцію, а не про рулони напівфакбрикату, важливо розуміти, що кожен тип упаковки моє характерні особливості конструкції, які змінюють пакет функціонально. Слідкуйте за нашими блогами в соц. мережах та на цьому сайті, де ми детальніше розповідатимемо про кожен тип конструкції пакету і способи вірного вибору упаковки. 

Процес екструзії плівки для створення поліетиленових пакетів не змінювався багато років. Що змінилося, - це те, як ми використовуємо пластикові пакети в нашому повсякденному житті - колись новинка тепер є повсякденною зручністю, яка робить наше життя кращим. 

 

 

 

Logogroup - надійний партнер

 

Організаційна коміcія «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру» повідомляє, що за результатами проведеної аналітики, компанія Logogroup внесена до Національного реєстру "Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України".
Згідно реєстру, Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва, компанію рекомендовано до відзнаки в рамках програми «1000 кращих підприємств України» на статус «Компанія року 2018».
Відзнака «Компанія року» підтверджує, що підприємство являється надійним партнером, престижним роботодавцем, пропонує якісні послуги, а також є перспективним для співробітництва та інвестування. До відзнаки, в рамках номінації, подаються пріоритетні підприємства галузі за вагомий внесок у розвиток регіону та відмінну динаміку, або підприємства соціально важливого значення.

Результати аналітики, відмітка про рекомендацію компанії до співпраці та внесення в реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств України знаходиться на відкритому порталі Аналітичного центру www.ukr-centr.com.ua з правом вільного використання.
Експертний аналіз проводиться щорічно, серед всіх підприємств України з урахуванням галузі, регіону та показників, що характеризують надійність, інвестиційну привабливість та ефективність роботи підприємства з метою реалізації інвестиційних проектів, а також відзнаки кращих національних товаровиробників, лідерів галузі та інших перевірених компаній.

Організаційна коміcія «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру» повідомляє, що компанії надається пріоритетне право отримання:​
- торгової марки, логотипу та відзнаки «Компанія року 2018»;
- національного сертифікату - підтвердження статусу.

 

 

 

 

Технічна інформація про оксо-біорозкладну добавку АДДИТЕХ®

 

Наименування продукції: АДДИТЕХ ® ОХ 004 РLL концентрат оксо-біорозкладної добавки.
Нормативный документ: ТУ У 24.6-21628777-003-2007 «Суперконцентрати модифікуючих добавок гранульованих».
Гігієнічний висновок МОЗ Україны ГСЕС: 05.03.02-04/81620.
Полімер носій: лінійний поліетилен низької густини.
Характеристика продукції: термостійкість - 260°С.
Масова доля вологи - ±0,05%.
Насипна густина - 0,55±0,1 г/см. куб.
Активні речовини: Синергетична суміш активаторів деструкції полімерів.

Застосовується для скорочення часу розкладання відходів полімерних виробів, в першу чергу пакувальних плівок з поліетилену під впливом навколишнього середовища: світла, вологи, підвищених температур, механічних навантажень, біологічного впливу та ін. Концентрат містить синергетичну суміш каталізаторів (продеградантів) окислювальної деструкції полімерів, що призводять до руйнування молекулярних ланцюгів, повної втрати механічних властивостей і руйнування виробів. Утворені низькомолекулярні продукти окисної деструкції, поступово асимілюються з допомогою бактерій, що являється фактичним біорозкладом. В кінцевому результаті утворюються вода, вуглекислий газ і біомаса (гумус), які безпечні для навколишнього середовища і людини.
Продукт не містить токсичних і абразивних частинок, може перероблятися при високих температурах (до 260°С) спільно з крейдовими і тальконаповненими концентратами. У разі повторної переробки, концентрат може бути дезактивований спеціальними стабілізаторами.
Застосовується для пакувальних, термозбіжних, стрейч- і інших плівок, пакетів, сміттєвих мішків з поліетилену, пляшок, горщиків для розсади, одноразового посуду та ін.