"Майка", "банан" чи "петля"?

Питання, що турбує більшість клієнтів, які звертаюся до Logogroup.
06.02.2020
"Майка", "банан" чи "петля"?

Дійсно, вибрати нелегко, але, коли клієнт отримує зразки продукції, які Logogroup надсилає безкоштовно, то пакет обирає його сам.

Пакет «майка»

Супермен серед пакетів завдяки своїй вантажопідйомності. Тому, якщо товар нелегкий і габаритний, то варіантів краще не знайти. Має не таку велику площу друку, як «банан» чи «петля», але також чудово виконує функції просування бренду. Практичність та зручність – це все про «майку». Єдиний тип конструкції, який включає донну спайку, бокові складки і відривні кріплення. Такий пакет найчастіше обирають компанії, що займаються продажем будівельних матеріалів, одягу, взуття та продуктів, але варто зазначити, що всі пакети є універсальними і підходять для будь-якої сфери діяльності.

Пакет «банан»

Інша назва, пакет з врізною ручкою - іміджевий пакет, який має досить елегантний вигляд, особливо при правильному підборі кольору та дизайну. Пакети «банан», підкреслять солідність та вишуканість бренду і будуть вабити око перехожих. Конструкція пакета «банан» характеризується своєю ефектною врізною ручкою та великою площею друку. Проте в цьому випадку гарний не означає слабкий. Logogroup пропонує три модифікації, що посилюють вантажопідйомність та збільшують об’єм виробу. До стандартної конструкції можна додати бокову, донну складку та посилити ручки. Яскраві та блискучі пакети «банан» завжди з нетерпінням чекають, щоб з ними нарешті прогулялися та помітили, які ж вони красиві.

Пакет «петля»

Пакети з петлевою ручкою дуже схожі до попередніх, проте мають характерні ручки-«петлі», що кріпляться до конструкції. Також є іміджевими та призначені для перенесення неважких товарів. Проте Logogroup пропонує опцію підвороту, що значно посилить вантажопідйомність виробу. Також є можливість замовити опцію донної складки, що додається до стандартної конструкції. Таким чином, пакет легко впорається з габаритними товарами, як, наприклад, коробка взуття чи неважка техніка.

Компанія Logogroup вже не один рік поспіль займається виробництвом пакетів з логотипом та іншої гнучкої упаковки та з радістю допоможе у вирішенні усіх пакувальних питань. Менеджери підберуть потрібний товар, погодять матеріал та розмір, а дизайнер потурбується про логотип.