Колір пакетів з логотипом та іншої гнучкої упаковки

Вплив кольору поліетиленових пакетів та гнучкої упаковки на потенційних клієнтів.
25.02.2020
Колір пакетів з логотипом та іншої гнучкої упаковки

Упаковка була і залишається ключовим елементом в процесі створення та просування бренду.

Правильно підібраний колір, навіть того самого поліетиленового пакета "майка", виділяє продукт на фоні конкурентів та надає йому індивідуальності.
Важливо пам'ятати, що колір неабияк впливає на емоції людини. Тому при виборі кольорової гами пакета для пакування чи іншої гнучкої упаковки потрібно зважати не тільки на те, що потрібно продати, але й на те, хто ж ваші покупці і які почуття потрібно викликати в людини, щоб спонукати її до покупки. Це не означає, що вся упаковка повинна бути одним кольором, мова йде також про акценти на нейтральному кольорі чи навіть мікс з потрібних відтінків.

Також є можливість виготовити стильні глянцеві прозорі пакети – новий тренд серед поліетиленових пакетів з логотипом.

Значення кольорів:
Білий – чистота та легкість;
Жовтий – сонце, радість, тепло;
Червоний – любов та пристрасть;
Зелений – свіжість, екологічність та гармонія;
Синій – спокій і впевненість;
Чорний – сила та розкіш;
Рожевий – ніжність.

Колір упаковки потрібно обирати спираючись і на такі фактори, як:
- Призначення товару. Наприклад, молочна продукція переважно білого, синього, зеленого та жовтого кольорів. Якщо уявити молоко в чорній, коричневій чи сірій упаковці, то відразу з’являться асоціації, пов’язані з несвіжістю продукту.
- Пора року. Влітку в Україні користуються попитом продукти харчування в упаковці, виконаної в білих, синіх та зелених тонах, а взимку товари жовтих та червоних упаковках.
- Стать. Популярні кольори для чоловіків: синій, червоний, фіолетовий, чорний, зелений, рідше оранжевий. Жінки частіше обирають товари в упаковці білого, бузкового, рожевого, блакитного та зеленого кольору.
- Матеріальне положення. Спеціалісти інституту кольору довели, що люди з високим достатком обирають товари сірого, синього, зеленого, та сріблястого кольору, а люди з низькими доходами віддають перевагу малиновому, червоному та жовтому кольорам.

При вдалому поєднанні кольорів можна значно вплинути на продажі, товар запам’ятовують і бренд стає популярнішим, а попит на нього постійно підтримується. Компанія Logogroup займається виробництвом і продажем пакетів оптом та пропонує звернутись за детальною консультацією до менеджерів. За роки своєї роботи, менеджери Logogroup, набули неоціненного досвіду, співпрацюючи з різноманітними компаніями, та з радістю допоможуть і Вам.