Ідея для бізнесу або Дропшипінг

Шукаєте ідеї для бізнесу або хочете заробляти без вкладень вже зараз?
25.11.2020
Ідея для бізнесу або Дропшипінг

Поки світ переживає не найлегші часи, кожен старається щось вхопити для себе. Хтось просто хоче взяти паузу та відпочити, хтось проходить курси та розвивається, але є і ті, хто постійно в пошуку ідей для бізнесу та заробітку. Наша ж ідея тільки для найсміливіших та впевнених в собі людей!

Ми пропонуємо два варіанти:
- виготовлення стильної та якісної гнучкої упаковки чи пакетів для Вашого бізнесу, які однозначно привертатимуть увагу потенційних покупців;
- співпраця за принципом дропшипінгу.

Сьогодення - точно не час для паніки, це, однозначно, можливість прийняття нових рішень. Подумайте, як зміниться ситуація на ринку після закінчення пандемії, скільки підприємств та бізнесів кане в небуття і тоді, настане час вступати в гру новим гравцям, які ще нічого не втратили, а тільки виходять на ринг з грандіозними планами та ідеями.
Подумайте про те, чим би Ви хотіли зайнятись, можливо, Ви вирощуєте горіхи, печете найсмачніший хліб чи просто хочете додати свіжості у вже існуючий бізнес. Наша компанія готова Вам у цьому посприяти.

Ми виготовимо для Вас будь-яку гнучку упаковку чи пакети з логотипом за дуже приємною ціною, з якими Ви будете лідером серед конкурентів та не будете мати шляхів відступу. Адже упаковка – німий продавець товару. А упаковка нашого виробництва це завжди стильно, якісно та оперативно.

 

Другий варіант – почати добре заробляти вже зараз, без вкладень, по принципу дропшипінгу!
Великим плюсом такого виду діяльності є те, що Вам взагалі не потрібно перейматись інвестуванням коштів у товар, питаннями виготовлення продукції, утриманням складу, офісу, штату працівників і тд. Основним завданням є — генерувати замовлення, тобто, шукати клієнтів та перепродавати їм товари нашого виробництва за вищою ціною.

Чому це вигідно?
Всі товари серійного виробництва, що представлені у нашому асортименті, не містять посередницьких націнок. В роздріб ми продукцію не реалізуємо, хоча є багато бажаючих придбати наші товари зі складу маленькими партіями (сміттєві пакети, фасувальна пакети, зіп-лок, кур’єрські пакети, бахіли, рукавиці, фартухи, скотч та плівка в асортименті). Компанія Logogroup більше орієнтується на виготовлення великих партій товару під замовлення.

Тому, ми в пошуку відповідальних людей, які готові працювати та заробляти вже зараз на реалізації наших товарів. Якщо Ви готові спробувати, для повної інформації та уточнення деталей телефонуйте за номером: +38 (067)716-86-25