Яку продукцію з крохмалю ми виготовляємо?

Продукція, яку ми виготовляємо з крохмалю
19.07.2021
Яку продукцію з крохмалю ми виготовляємо?

ПАКЕТИ З КРОХМАЛЮ. ЯКІ ВОНИ?

Це ті пакети, шо компостоються (мають помітку compostable) — в їх основі кукурудзяний крохмаль і біорозкладні нафтопродукти, які повністю  поглинаються мікроорганізмами. Вони розкладаються і перетворюються на природний гумус. Однак, для цього процесу потрібніспеціальні умови: відповідна температура й вологість. Одним з найпопулярніших продуктів є пакет «майка». На власному виробництві, ми зможемо виготовити потрібну для вас кількість за вашим логотипом.

ЧИ ВАРТО ПЕРЕХОДИТИ З ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ НА ПАКЕТИ З КРОХМАЛЮ?

Доведено, пакети з кукурудзяного крохмалю розкладаються в зазначені терміни (30-60 днів) тільки в умовах правильної утилізації. Тобто умови, створювані промисловим компостером, який забезпечує постійну високу температуру, вологість і вільне проникнення повітря.

На жаль, в Україні ще немає практики роздільної переробки сміття, де його переробляли б в промислових масштабах. Однак, він може бути корисним довкіллю, якщо викидати в такому пакеті тільки органіку.

Фасувальні пакети "майка" використовуються переважно в торгівлі та харчовій галузі. Ми виготовляємо даний вид продукції з крохмалю. Якщо вам потрібно придбати їх оптом, наша компанія завжди готова надати за найвигіднішою ціною.

ЩО КРАЩЕ ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА: ПОЛІЕТИЛЕН ЧИ КРОХМАЛЬ?

Щоб виготовити пакет з крохмалю, потрібно затратити в 42 рази більше ресурсів, ніж при  виготовленні поліетиленового. Отже, щоб зменшити влив на природнє середовище, продукцію з крохмалю треба використати не менше 42-ох "походів до магазину". Враховуючи не надто високу міцність упаковки, стає зрозуміло, що такий цикл неможливий. Продукція з PLA не придатна для вторинної переробки. Тобто, для виробництва кожного наступного пакету потрібна нова сировина. 

Наша компанія виготовляє продукцію і з крохмалю, і з поліетилену. Допоможемо підібрати найкращий дизайн та створити якісну упаковку для Вашого бізнесу. 

ЯКИЙ ПАКЕТ ДЕШЕВШИЙ: ПОЛІТЕЛЕНОВИЙ ЧИ З КРОХМАЛЮ?

Пакети з крохмалю доволі тонкі та не такі міцні як "конкурент". Здавалось би, при своїх властивостях вони 100% мали б бути дешевшими.  Проте, через утричі більшу вартість PLA-гранул крохмалю, їхня ціна суттєво відрізняться.

Підвищене використання природних ресурсів, відсутність повторної переробки - ще один плюс до ціни.

Маючи власне виробництво, Logogroup виготовляє упаковку різної складності. У нас ви можете замовити пакет з петлевою ручкою будь-яких розмірів.  

ЧИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ В ЄВРОПІ ПРОДУКЦІЮ З КРОХМАЛЮ?

Десятки країн Європи не відмовилися від пластику, щоб замінити його крохмалем. Тут добре налагоджена система переробки та сортування сміття, що дозволяє по-іншому виходити з ситуації. Проте, ті котрі надали перевагу крохмалю, мають виробництва, які переробляють його в гранули для подальшого використання. 

На сьогоднішній день в Україні немає умов для утилізації таких пакетів, а переробити його як звичайний пластик - неможливо.

Однак, наша компанія дає вам вибір в обранні продукції. Головне, підійти свідомо до споживання. Поліетилен чи крохмаль - вирішувати Вам, а Logogroup реалізує все.