Еко пакети

Які ми пропонуємо види еко-пакетів?
10.08.2020
Еко пакети

Компанія Logogroup працює на ринку пакетів з логотипом та гнучкої упаковки вже понад 10 років. Всі ці роки ми вдосконалювались і набирали обертів, здобували прихильників та будували міцні партнерські зв'язки. Завжди намагаємось слідкувати за усіма тенденціями та новітніми розробками в світі пакування.

Вважаємо, що чистота довкілля є однією з найважливіших проблем на сьогоднішній день. Тому в нашому асортименті є декілька варіантів екологічного пакування, яке ми пропонуємо нашим клієнтам. Сюди відносяться: пакети з логотипом, сміттєві мішки та інша гнучка упаковка.

Всього ми виділяємо 3 види екопакетів.

- Оксобіорозкладні пакети. На вигляд та по характеристиках - звичайні поліетиленові пакети, проте до сировини додається спеціальна добавка, що прискорює процес розкладання. Таким чином пакет розкладається через три роки після використання. 

- Біокомпостні пакети. Це новинка в нашому асортименті - пакети, що виготовляються з полімерів рослинної сировини. Для розкладання такого пакета, необхідно забезпечити певні умови компостування. Якщо даним пунктом знехтувати, пакет розкладеться на сміттєзвалищі не швидше, ніж звичайні поліетиленові пакети.

- Пакети з вторинної сировини. Поліетиленові пакети з вторинної сировини також відносяться до екопакетів, так як для виготовлення пакетів не використовується первинний поліетилен, а після експлуатації, пакети можна повторно здавати на переробку. Дотримання такого кругообігу поліетилену в нашому житті, дозволило б вирішити багато проблем.

Вартість пакетів розраховується індивідуально, в залежності від: розмірів, товщини, кількості кольорів та складності друку. 


Замовляйте безкоштовні зразки товарів. Менеджер підбере наближені зразки пакетів нашого виробництва, щоб Ви змогли на власні очі впевнитись в якості продукції та нашому професіоналізмі.