Друк на пакетах

Виготовлення пакетів з логотипом на замовлення.
31.03.2020
Друк на пакетах

Реклама - потужний двигун бізнесу. Жоден успішний бренд не обходиться без цього незамінного елементу комплексу маркетингу. Пакети з логотипом - ефективний інструмент просування майже у всіх сферах діяльності.

В повсякденному житті люди щодня використовують пакети, це вже буденність, і тому не кожен задумується, що це потужний рушій в маркетингу.

Поліетиленові пакети - універсальний помічник в різних ситуаціях, крім цього також - зручна та дешева упаковка. В них можна упакувати все: починаючи одягом та взуттям і закінчуючи автомобільними покришками.

Пакети з логотипом – не тільки засіб просування, вони мають купу переваг:
- міцність;
- герметичність;
- ціна;
- універсальність.

Одна із найефективніших форм розповсюдження інформації про свою компанію чи бренд – друк на пакетах. Існує багато статистичних даних щодо використання пакетів на душу населення за рік і в кожній країні вони різні, але все рівно залишаються на першому місці, порівняно з альтернативами.

Досить високий попит і породив таке різноманіття форм та розмірів цього виду упаковки. Наприклад, пакет «майка» найчастіше використовується як пакет для пакування продуктів харчування. Він найміцніший серед своїх «колег» та легко справляється з великими та габаритними товарами.

Пакети "банан" використовуються в якості іміджевих пакетів в магазинах одягу, взуття, канцелярії і т.д. Виріз в цих пакетах схожий по формі на цей фрукт, звідси і назва. Можливі також модифікації пакета, такі як: донна чи бокова складка та посилені ручки. А пакети з петлевою ручкою також є іміджевими і найчастіше їх використовують як упаковку для подарунків.

Компанія Logogroup пропонує виробництво пакетів з логотипом на замовлення. Тільки оптові партії. Для друку на пакетах використовується метод флексографії, що забезпечить якість та здивує приємною ціною.
Для виготовлення пакетів Logogroup використовує найкращу сировину, тому про якість можете не турбуватися, про це попіклуємось ми. Від Вас потрібен тільки логотип або ідея для виготовлення дизайну майбутніх пакетів.