Чим більший тираж, тим нижча вартість

Чому вигідно купувати пакети оптом?
01.09.2020
Чим більший тираж, тим нижча вартість

Постараємось трішки підвищити поліграфічну грамотність тих, хто не пов’язаний з цією сферою, та пояснити: чому зі збільшенням тиражів, ціна зменшується.
Чим більший тираж, тим нижча ціна за одиницю продукції. Давайте розберемося, чому ж так відбувається.

Дуже часто замовники вважають, що маленький тираж вийде дешевшим, проте на практиці виходить зовсім навпаки. Тут потрібно розуміти, що Ви маєте справу з виробництвом. Пакети з логотипом також не є виключенням, тому, всім нашим клієнтам ми завжди пропонуємо купити пакети оптом за дуже приємною ціною, тим самим значно зменшивши вартість за одиницю продукції.

Вартість тиражу складається з декількох частин:
- вартість витратних матеріалів;
- витрати на виробництво, тобто забезпечення виробництва обладнанням, приміщенням і тд;
- витрати на організацію роботи виробництва та обслуговування.

Тобто, є постійні витрати (фірма сплачує їх постійно, вони не залежать від кількості виготовлених товарів) і змінні (які напряму залежать від кількості виготовлених товарів).

Відповідно до цього, вартість будь-якого тиражу не може бути нижчою за певну суму. Але зі збільшенням кількості виготовлених товарів, постійні витрати розподіляються між ними і таким чином, ціна одного екземпляру знижується.
Це стосується усієї продукції, що представлена в нашому асортименті. Тому, не зволікайте, а мерщій телефонуйте за прорахунком та купуйте пакети оптом від виробника.