6 причин обрати пакети з логотипом саме нашого виробництва

Виготовлення пакетів оптом.
03.08.2020
6 причин обрати пакети з логотипом саме нашого виробництва

Logogroup працює на ринку пакетів з логотипом та іншого гнучкого пакування вже більше 10 років. Та за 10 років успішного функціонування нам вдалося досягнути ідеального співвідношення ціна/якість.

Пропонуємо розглянути 6 причин, чому варто обрати саме Logogroup серед інших виробників на ринку.

1. Унікальна фірмова упаковка.
Пакети з логотипом нашого виробництва дозволять підкреслити індивідуальність Вашого бренду. Ми уважно слідкуємо за вдалим поєданням кольорів та використовуємо тільки якісний матеріал. Все це за доступною ціною від виробника.

2. Дієва реклама для Вашого бізнесу.
Поліетиленові пакети з логотипом працюють як реклама 24/7, популяризуючи бренд. Впевнені, що знаємо, як зробити фірмові пакети, які стовідсотково привернуть увагу потенційних споживачів.

3. Термін виготовлення 2-4 тижні. 
За такий короткий термін Ви отримаєте свою фірмову упаковку, яка популяризуватиме Вашу компанію чи бренд.

4. Безкоштовні зразки товарів.
Logogroup, як виробник, спеціалізується на оптовій реалізації товарів і розуміє, що для когось складно замовити велику партію, не маючи уявлення про якість товару. Саме тому, усім охочим ми пропонуємо безкоштовні зразки товарів нашого виробництва, які менеджер підбирає відповідно до потрібних Вам параметрів, щоб наші клієнти вживу змогли оцінити якість та друк.

5. Підняття або підтримка іміджу бренду.
Красива, стильна упаковка здатна підвищити ступінь популярності та імідж компанії, допомагаючи залишатись йому на відповідному рівні. Багатьом компаніям, що стикнулись зі стагнацією, падінням продажів або невпізнаваністю варто звернути свою увагу на зміну упаковки. Ми пропонуємо ретельно підібраний дизайн, що зможе впоратись із вищепереліченими проблемами.

Брендинг на поліетиленових пакетах залишатиметься актуальним ще досить довгий час. Пропонуємо виготовити для Вас пакети чи упаковку індивідуальних розмірів під замовлення з будь-яким друком.

Наші менеджери підберуть найвигідніший варіант, якщо Ви маєте якісь сумніви або не знайомі з товщиною пакетів та іншими їх характеристиками. А дизайнер залюбки адаптує Ваш логотип абсолютно безкоштовно.

Вартість пакетів розраховується індивідуально та залежить від розмірів, товщини і складності нанесення друку.